Interiérové Nátery


Farby na steny sú základom maľby stien interiérových priestorov. Interiérové farby na steny, farby na omietky, farby na sadrokartón alebo farby na stropy môžu plniť iba dekoračnú funkciu, ale taktiež aj ochrannú funkciu (vodoumývateľné farby do kuchyne alebo farby na steny do kúpeľne). Funkčné farby predstavujú dôležitú súčasť sortimentu pre zvýšenie hygieny prostredia a a odolnosti voči náhodným obliatiam vašimi ratolesťami. Biele farby na želenie plníme farebnými pigmentami pre dosiahnutie požadovaného dotieňa. Ponúkame však aj vopred namiešané farebné kombinácie pre vždy identicikú várku farby.

REMAL - Ekonomik

Maliarska farba s vylepšenou bielosťou, krytím a vysokou priepustnosťou pár.

Používa sa v interiéroch na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky a sanačných omietok. Je vyrobená z prírodných vápencov, čo umožňuje použitie viacerých vrstiev. Vzhľadom na svoje zloženie umožňuje rýchlejšie schnutie. Balenia 1kg,4kg,7,5kg,15kg,25kg,40kg

REMAL - protiplesňový náter

Maliarsky náter s preventívnym protiplesňovým účinkom.

Používa sa k protiplesňovým náterom omietok, betónu, dreva, drevotriesky, cetrisových dosiek a rovnako aj v interiéroch. Farba má výbornú paropriepustnosť, preto je vhodná aj k náterom sanačných omietok v interiéroch. Používajte protiplesňovú maliarsku farbu bezpečne. Pred jej použitím si vždy prečítajte informácie na obale a pripojené infomácie o prípravku.

REMAL - thermokomfort

Maliarsky náter s najvariabilnejším použitím.

Používa sa k náterom omietok, betónu, dreva, drevotriesky, cetrisových dosiek a rovnako aj v interiéroch. Farba má výbornú paropriepustnosť, preto je vhodná aj k náterom sanačných omietok v interiéroch. Používajte protiplesňovú maliarsku farbu bezpečne. Pred jej použitím si vždy prečítajte informácie na obale a pripojené infomácie o prípravku.

CAPAROL - extra

Extra znamená špeciálnu farbu pre náročných zákazníkov.

Farba má zvýšenú paropriepustnosť používa sa k náterom omietok, betónu hlavne v interiéroch a v priestoroch kde sa vyžaduje dôraz pre dokonalé pokrytie jednoliatou farbou.

POLIFARBE - platinum

Interiérová tixotropná, nekvapkajúca maliarska farba s extra silným krytím.

Obsahuje vonné prísady, a tak v čerstvo vymaľovanom byte nebude panovať nepríjemný pach. Tvorí matný, trvácny náter, ktorý sa ľahko čistí. Vhodná na natieranie stierkovaných povrchov, disperznou farbou už natretých stien, sadre-kartónu a tapiet. Produkt neobsahuje pridaný formaldehyd ani chemické zlúčeniny, vyvinuté na uloženie a postupné uvoľňovanie formaldehydu.
• Nanášanie: štetcom, valčekom Platinum s krátkym vlasom
• Počet vrstiev: 1, prípadne 2 vrstvy
• Riedenie: v prípade potreby, max. 1 0% vodou
• Výdatnosť: 15-20 m2 /liter
• Doba zasýchania, pretieratel’nosť: 2 hodiny

POLI-FARBE - neo

Mimoriadne kvalitná, odolná a žiarivo biela maliarska farba s vonnnými látkami.

Poli-Farbe Neo disperzná interiérová maliarska farba je mimoriadne kvalitná, žiarivo biela farba bez rozpúšťadiel, s obsahom vonných látok. ktorá je vďaka prísade Teflon® na ochranu povrchu odolnejšia voči mastným nečistotám, častým v domácnostiach. čerstvé nečistoty jednoducho odstránite pomocou špongie a neutrálneho čistiaceho prostriedku pre domácnosť. Staršie nečistoty možno šetrným čistením, umývaním čiastočne alebo celkom odstrániť.

Neváhajte nás kontaktovať.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Ku každému produktu Vám poskytneme profesionálnu pomoc k jeho aplikácii prípadne odporučíme doplnkové vybavenie pre správnu aplikáciu.